DEŇ ZDRAVEJ VÝŽIVY

16. október bol vyhlásený za medzinárodný deň zdravej výživy. Pri tejto príležitosti naši žiaci odboru kuchár pripravili pod odborným dozorov pani učiteľky odborných predmetov odboru kuchár p. Anny Šuličovej, majsterky odborného výcviku odboru kuchár p. Márii Čornejovej a p. Ľudmily Tomovčíkovej, ale hlavne organizátorky projektu p. Mgr. Miriam Hudymačovej.

Ochutnávku vynikajúcich šalátov pripravili žiaci 2. A študijného odboru kuchár otvorila ju a popriala dobrú chuť p. zástupkyňa Ing. Anna Kapitanová.

Malá chvíľka, kedy si mohlo polahodiť nielen jazýček, ale aj oko labužníka.

Potom už nič nebránilo pustiť sa do jedla a vychutnať si tieto špeciality. S obsluhou nám samozrejme pomohli naši šikovní kuchári..

A tak sme papali a papali, a keďže bol Deň zdravej výživy, nikto sa neobával prejedenia.