REMESLO MÁ ZLATÉ DNO 2007

Projektom "Remeslo má zlaté dno" chce naša škola poukázať na dávnu múdrosť, na ktorú by nemali zabudnúť najmä rodičia. Škola na tento projekt získala finančné prostriedky o mesta Michalovce. Škole nejde len o slová, ale hlavne v praxi chce poukázať na celospoločenský problém, v ktorom klesá záujem o učňovské školy, čo sa môže o niekoľko rokov vymstíť na nedostatku kvalifikovaných síl v daných remeslách. Máme záujem prilákať žiakov do odborov, o ktoré je záujem nie len doma, ale aj za hranicami. Veríme, že aj táto aktivita prispeje k zviditeľneniu profesií, o ktoré je záujem. S týmto projektom sme sa prezentovali v Michalovciach v športovej hale, v Trebišove a Prešove, odkiaľ sme si priniesli aj ocenenie.

Prešov

Michalovce - športová hala