Rolandov hrebeň 2006

Práca prináša svoje ovocie.

Dňa 21. 04 2006  kúpeľné mesto Bardejov hostilo účastníkov 3. ročníka otvorených majstrovstiev Slovenska „ ROLANDOV HREBEŇ“.  Organizátorom súťaže v účesovej tvorbe bola firma PULS Bardejov a Asociácia profesionálov pre krásu a relaxáciu. Otvorených majstrovstiev Slovenska sa zúčastnilo takmer 90 súťažiacich v štyroch kategóriách.

Na majstrovstvách po prvý krát prezentovali svoje schopnosti aj  žiačky Cirkevného SOU sv. Cyrila a Metoda v Michalovciach. Do súťaže sa zapojili v dvoch kategóriách. V kategórii „Extravagantný účes na diskotéku“ žiačka Darina Ihnátová prezentovala najmodernejší trend dnešných diskotékových večerov s modelkou Evou Rešovskou. V silnej konkurencii svojou prácou zaujala aj prísnu porotu, ktorá ocenila jej snahu druhým miestom.

V kategórií „Spoločenský extravagantný účes z dlhých vlasov“ žiačka Bettina Kádeková zrealizovala svoju predstavu extra účesu na  modelke  Zuzane Strenkovej.

Žiačky sa na súťaž pripravovali pod odborným vedením majsteriek odbornej výchovy

Bc. Hricíkovej, Bc. Pallajovej a Šimkovej. Na celoslovenských majstrovstvách Slovenska súťažiace podporovali aj ich spolužiačky z odboru. Žiačky načerpali množstvo nových nápadov a módnych trendov ktoré majú možnosť uplatniť vo svojej profesií.

Bc. Zlatica Chmurovičová - hlavná majsterka OV