UCHAĽÁK 2009

November je mesiacom, na ktorý netrpezlivo čakajú všetci žiaci, ale hlavne naši prváci. Nejeden mal stiahnutý žalúdok z očakávania, čo ho čaká. ale nebolo to až také hrozné, lebo pod palcom to mali naše učiteľky Mgr. Anna Raffáčová a Mgr. Erika Antonyová. Tak sa to mohlo začať.

Uchaľák slávnostne otvoril náš pán riaditeľ Mgr. Marek Balogh a privítal ešte neimatrikulovaných prváčikov a ich "krstných" rodičov.

O priebeh sa postarali naši moderátori, ktorí nás slovom sprevádzali počas celého uchaľáku. Nechýbal slávnostný sľub prvákov i našej novej majsterky kozmetičky Márii Dzvoníkovej. O hudobný doprovod a tanec sa postarali naši dídžovia.

Na uchaľák boli zvedaví nielen študenti, ale aj naše majsterky a učiteľky.

Des a hrôza, po zuby ozbrojená "popravčia čata".

A proces sa začal. Krv netiekla ani pri strihaní uší, také mali posťahované všetky otvory, a keby sa náhodou uvoľnili, fasovali bezpečnostné zariadenie vo forme plienky. Do ruky zopár upomienkových predmetov a certifikát a poďme zmeniť stravovacie návyky. Chutilo, chutilo, plienka im dodávala pocit bezpečia.

Ako vidíte, proces prežili všetci.

Nasledovali súťaže. Niektorí sa tvárili, že tieto pohyby robili, alebo dokonca videli po prvýkrát.

Ako to funguje v manželstve, kto koho vedie, keď je zviazaný a zaslepený láskou, si mohli vyskúšať naši prváčikovia, ale ich puto trvalo na rozdiel od manželstva len chvíľku.

Triedna naša milovaná.

Ešte zopár telesných kontaktov (nikto sa nebránil) a súťaž nájdi si svoju stoličku, do ktorej za zapojila aj pani učiteľka, skončila síce druhá, ale radosť preveliká.

O hladné a smädné brušká sa postarala školská firma MINIBU a naozaj bolo z čoho vyberať (nemyslím tých krásavcov vzadu, ale to jedlo a nápoje). Po celej ceremónii nasledovala voľná zábava, ktorá trvala skoro až do tmy. Tak sa tešíme na budúci rok.