UCHAĽÁK 2005

Imatrikulácia Rok sa míňa s rokom a my sme sa znovu stretli v jedno novembrové popoludnie, aby sme medzi nami slávnostne privítali našich prvákov. Na túto významnú spoločenskú udalosť sme sa vopred zodpovedne pripravili a pre všetkých sme nachystali popoludnie plné zábavy, hudby a tanca. Sme veľmi radi, že tak ako každý rok aj tentoraz prijal naše pozvanie Jeho Preosvietenosť Ján, biskup michalovský, ktorý sa na slávnostné vítanie prvákov prišiel pozrieť. Žiaci 3. A a 3. B triedy prichystali oficiálnu časť programu a naši prváci sa nevyhli milému a hlavne „chutnému“ pohosteniu, ktorým ich vítali. Všetko sa nieslo v rozprávkovom duchu, preto ich za všetkých žiakov vítali postavičky z rozprávok – Červená Čiapočka, striga na metle či princezná. Po slávnostnom sľube všetkých prvákov nasledovalo pristrihnutie uší a získanie certifikátu, ktorým sa oficiálne zaradili medzi žiakov našej školy.